Lux & Comfort

  • 90 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 2 μπάνια

Το διαμέρισμα Lux & Comfort Νάπολη 90 τ.μ. Απέχει περίπου 400 μέτρα από τον σιδηροδρομικό σταθμό Piazza Cavour και μόλις 7 λεπτά με τα πόδια από το Παρεκκλήσιο Σανσεβέρο. Το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών.

Το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες μπαλκόνι, χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Το διαμέρισμα Lux & Comfort προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Επιπλέον, θα βρείτε μπιντές, μπανιέρα σπα και ξεχωριστή τουαλέτα.

Παρέχονται τζακούζι που προσφέρουν μια ακόμα πιο απολαυστική εμπειρία διαμονής.

Το διαμέρισμα διαθέτει επίσης μια μικρή κουζίνα με φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Η Εκκλησία San Giovanni a Carbonara απέχει μόλις 12 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια, ενώ το Κάστρο του Αυγού είναι περίπου 3 χλμ. από το κατάλυμα. Το διαμέρισμα Lux & Comfort βρίσκεται σε άνετη τοποθεσία, περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από σταθμό του μετρό Museo. Αυτό το κατάλυμα βρίσκεται περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Καποντιμόντε. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από την πλησιέστερη στάση λεωφορείων Foria - Cavara.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Lux & Comfort Νάπολη
Casa Madre
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Madre

8.9
Έξοχο 51 σχόλια
43 μ από το κατάλυμα
USD 147 USD 132
ανά νύχτα
Preziosi 61
Τιμή μόνο για κινητά

Preziosi 61

8.1
Πολύ καλό 118 σχόλια
87 μ από το κατάλυμα
USD 395 USD 356
ανά νύχτα
Casa Mari' Centro Storico Vicino Hotel Caracciolo
Τιμή μόνο για κινητά

Casa Mari' Centro Storico Vicino Hotel Caracciolo

106 μ από το κατάλυμα
USD 99 USD 89
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Lux & Comfort;
      Το διαμέρισμα Lux & Comfort βρίσκεται κοντά σε Museo Cappella Sansevero.
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Lux & Comfort;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Lux & Comfort περιλαμβάνουν National Museum of Capodimonte, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Lux & Comfort;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Lux & Comfort θα είναι 194€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Sorbillo και L'Antica Pizzeria da Michele και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο αυτό το διαμέρισμα;
      Όχι, στο αυτό το διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Lux & Comfort;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Lux & Comfort αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΝάποΛης
    6 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Naples central train station
    1,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Lux & Comfort Νάπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο